O mnie
Założyłem działalność, aby wspierać przedsiębiorczość. Moim zdaniem zdecydowanie zbyt mało wsparcia otrzymują mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Czerpiąc z myśli – „jeżeli chcesz, by w świecie coś się zmieniło, to zmień to w sobie.” postanowiłem wykorzystać na tym polu własne umiejętności i talenty.
Image
Image
Odkryłem w sobie spore zdolności analityczne. Dość długo zdawało mi się, że wszyscy je mają. Na studiach jednak, podczas analizowania przedsiębiorstw w różnych sytuacjach, zrozumiałem, że jest inaczej. Wykonywanie analiz dawało mi wiele radości i satysfakcji, dlatego zacząłem rozwijać te umiejętności. Wiedząc, że analizy ekonomiczne bazują głownie na danych księgowych, poświęciłem swój czas, zdobywając wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie.
Celem moim jest głównie wykonywanie analiz, jednak badając potrzeby rynku, postanowiłem rozwinąć ofertę także o inne umiejętności, narzędzia i wiedzę. Teraz koncentruję się na wspieraniu wzrostu przedsiębiorstw poprzez zapewnienie dostępu do podstawowych narzędzi: określania celów, planowania, misji, biznes planu, polityki cenowej, marketingu itp..
Krzysztof Micor
CEO KompAnEk.pl
Image